شرکت لوله بازکنی آسیا بزرگترین لوله بازکنی در استان اصفهان و حومه ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی و نشت یابی با برترین پرسنل کارآزموده بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی و با نرخ دولتی در خدمت شما همشهریان محترم در سراسر استان اصفهان و حومه می باشد. / خدمات شامل: لوله بازکنی - نشت یابی - تعمیرات کولر - تعمیرات شیرآلات و لوله کشی - رفع گرفتگی توالت فرنگی - رفع بوی بد فاضلاب - تشخیص ترکیدگی لوله - تخلیه چاه در عرض 15 دقیقه میباشد/ نزدیکترین پیک سیار به شما: 1817

درباره ما

screen00

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه آسیا
با بیش از سال ها تجربه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در استان اصفهان و حومه با شماره ثبت ۵۰۱۳۲ و مجوز رسمی از اتحادیه ۰۱۱۳۹۹۹۶۲۹ در مناطق مختلف شروع به کار کرده است.
این مجموعه دارای کادری مجرب با سرویس دهی شبانه روزی و با نرخ دولتی آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم در سراسر استان اصفهان و حومه میباشد . (سرویس دهی در عرض ۱۵ دقیقه)
تمامی شهروندان گرامی میتوانند براحتی از طریق شماره تماس رایگان ۵۱۵۳ و یا ۳۵۱۵۲ از خط ثابت و یا گوشی موبایل با شرکت تماس حاصل نمایند و مشکل خودرا بازگو کنند. شرکت لوله بازکنی آسیا در کمتر از ۱۵ دقیقه به شما مشتریان گرامی سرویس دهی خودرا انجام می دهد.

 

“شرکت آسیا آماده عقد قرار داد با ارگانهاي دولتي , شرکت ها , هتل ها , رستوران ها و مجتمع مسکوني میباشد”

 

خدمات شرکت آسیا:
لوله باز کنی و تخلیه چاه
نشت یابی
رفع بوی بد فاضلاب و توالت
در آوردن اشیاء
حفر چاه نو
باز و بست درب چاه کهنه
تشخیص ترکیدگی لوله
لایروبی و ته زنی چاه
ترمیم چاه قدیمی و افزایش کاربری آن
رفع نم حمام ، آشپزخانه و توالت
تعمیرات و تغییرات ساختمان مستقیم با استادکار
بازدید و مشاوره بصورت شبانه روزی

 

شما دوستان عزیز می توانید برای همکاری بیشتر در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی با شماره ۰۹۱۳۶۰۰۰۰۱۳ تماس حاصل نمایید.